Kabelka Mandala – černá s výšivkou

Toto zboží je bohužel již vyprodáno :(.
Ať už se chcete sbalit do Nepálu, anebo sbalit toho fešáka odvedle, kabelka Thao vám vždycky přijde vhod ;) Originální taška z řady „Mandala“ upoutá pohled hned třemi designovými prvky: ručním květinovým potiskem, výrazným knoflíkem a kontrastními švy. Tak jenom bacha, aby fešák nekoukal víc na kabelku, než na vás! :))

Taška má uvnitř jednu velkou kapsu na zip, jištěnou stylovým knoflíkem. Na všecko, co potřebujete mít po ruce (od kapesníků po klíče), poslouží přední dvojice kapes. Naopak na to, co má zůstat skryto (třeba peníze a tampony), se hodí dvě menší kapsičky na zip, našité uvnitř a zezadu. Rozměry kabelky jsou asi 36 x 30 cm. Délka poutka 62 cm.

Kabelka je vyrobena z pevné 100% bavlny, která je ručně barvena a potištěna. Dvojice poutek je střižena přesně tak, aby padly pod rameno, takže se vám pohodlně ponese jak pár každodenních nezbytností, tak těžký nákup. Ruční zpracování je zárukou originality i kvality – máte jistotu, že každý kousek prošel poctivýma nepálskýma rukama...
Proč nakupovat u nás

Kdo jsme

Značka THAO spojuje obchod s kvalitní módou ruční výroby a neziskovou organizaci. Dáváme nepálským chudým dělníkům práci, a tím šanci na lepší život. Dětem zdarma poskytujeme vzdělání.

Garance spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni, peníze za vrácené zboží vám obratem vyplatíme zpět.


Garance spokojenosti
Obchodní podmínky
Volná místa
Ochrana osobních údajů

Móda s příběhem
Nákupem pomáháte
Každý kus je originál

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Sledujte nás na facebooku