Kabelka Maxi – petrolejová s hnědými kolečky

Kabelka Maxi – petrolejová s hnědými kolečky
Kabelka Maxi – petrolejová s hnědými kolečky
Toto zboží je bohužel již vyprodáno :(.
Ať už se chcete sbalit do Nepálu, anebo sbalit toho fešáka odvedle, kabelka Thao vám vždycky přijde vhod ;) Kabelka z řady „Maxi“ je doopravdy prostorná; když na ten trek ne, tak pro víkend ve městě určitě!

Uvnitř má velkou kapsu, do které bez problému schováte laptop, kosmetickou taštičku i spodní prádlo... Uzavírá se na zip a pojistku tvoří ručně broušený bambusový knoflík. Na cennosti poslouží menší kapsa se zipem uvnitř. A na to, co je potřeba mít vždy po ruce, použijte přední menší kapsu, prakticky uzavíratelnou suchým zipem. Rozměry tašky jsou asi 41 x 30 cm. Délka poutka je 58 cm.

Kabelka je vyrobena z pevného materiálu, s kvalitně provedeným uchem v designu pleteného copu. Jedná se o 100 % bavlnu, která je ručně barvena a potištěna. Ruční zpracování je zárukou originality i kvality – máte jistotu, že každý kousek prošel poctivýma nepálskýma rukama...
Proč nakupovat u nás

Kdo jsme

Značka THAO spojuje obchod s kvalitní módou ruční výroby a neziskovou organizaci. Dáváme nepálským chudým dělníkům práci, a tím šanci na lepší život. Dětem zdarma poskytujeme vzdělání.

Garance spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni, peníze za vrácené zboží vám obratem vyplatíme zpět.


Garance spokojenosti
Obchodní podmínky
Volná místa
Ochrana osobních údajů

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Sledujte nás na facebooku