Kabelka Spring – černá se zelenou květinou

Kabelka Spring – černá se zelenou květinou
Kabelka Spring – černá se zelenou květinou Kabelka Spring – černá se zelenou květinou Kabelka Spring – černá se zelenou květinou Kabelka Spring – černá se zelenou květinou
Toto zboží je bohužel již vyprodáno :(.
Ať už se chcete sbalit do Nepálu, anebo sbalit toho fešáka odvedle, kabelka Thao vám vždycky přijde vhod ;) Ručně tištěný a vyšívaný motiv květu upoutá na první pohled a ozvláštní každý outfit, ať už je venku vedro nebo mráz. Taška je velmi univerzální, hodí se k šatům na pláž i zimnímu kabátu. Navíc je překvapivě prostorná, bez problémů do ní nacpete nafukovací lehátko nebo laptop.

Kabelka Spring má uvnitř jednu velkou kapsu, uzavíratelnou na zip. Poutko je řešeno originálně s uzly, zachycenými o kovový kruh. Uvnitř a zezadu další dvě menší kapsy na zip. Rozměry tašky jsou asi 43 x 29 cm.

Kabelka je vyrobena z pevné 100% bavlny, která je ručně barvena a potištěna. Design květiny dotváří ruční výšivka. Ruční zpracování je zárukou originality i kvality – máte jistotu, že každý kousek prošel poctivýma nepálskýma rukama...
Proč nakupovat u nás

Kdo jsme

Značka THAO spojuje obchod s kvalitní módou ruční výroby a neziskovou organizaci. Dáváme nepálským chudým dělníkům práci, a tím šanci na lepší život. Dětem zdarma poskytujeme vzdělání.

Garance spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni, peníze za vrácené zboží vám obratem vyplatíme zpět.


Garance spokojenosti
Obchodní podmínky
Volná místa
Ochrana osobních údajů

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Sledujte nás na facebooku