Kalhoty "Ornament" černé se zelenou

Kalhoty "Ornament" černé se zelenou
Kalhoty "Ornament" černé se zelenou Kalhoty "Ornament" černé se zelenou Kalhoty "Ornament" černé se zelenou Kalhoty "Ornament" černé se zelenou
Toto zboží je bohužel již vyprodáno :(.
Kalhoty na jógu, dvacetihodinovou cestu autobusem, domů na gauč nebo na tvrdou kancelářskou židli v práci – všude tam, kde je důležité, aby vám to nejen slušelo, ale zároveň jste se cítila pohodlně ;) Kalhoty „Ornament“ padnou dokonale! Navíc díky jejich univerzální velikosti můžete hubnout (či přibírat ;)) dle libosti… anebo klidně rovnou otěhotnět, padnou Vám i pak.

Všitý látkový řemínek utáhnete podle potřeby a překryjete dekorovaným pásem, vyztuženým gumou. U kotníků jsou kalhoty staženy gumou, což jim dodává originální “balonovitý” tvar ;) Hodí se do města, na pláž i na cvičení.

Kalhoty pochází z nepálského rodinného krejčovství, které se specializuje na limitované kolekce. Máte tak jistotu, že jde o opravdový originál, a navíc, že podporujete živobytí těchto chudých lidí.
Proč nakupovat u nás

Kdo jsme

Značka THAO spojuje obchod s kvalitní módou ruční výroby a neziskovou organizaci. Dáváme nepálským chudým dělníkům práci, a tím šanci na lepší život. Dětem zdarma poskytujeme vzdělání.

Garance spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni, peníze za vrácené zboží vám obratem vyplatíme zpět.


Garance spokojenosti
Obchodní podmínky
Volná místa
Ochrana osobních údajů

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Sledujte nás na facebooku