Toto zboží je bohužel již vyprodáno :(.
Aladinek nikdy nemáme dost a víme, že vy také ne! Tento model je navíc vhodný i pro decentnější dámy, které si ještě na skutečně nízký sed u kalhot ještě netroufají. Pro svou eleganci a nositelnost ale neztrácejí na pohodlí! Přesvědčte se sama – jejich široký pas vás nechá dýchat a můžete se spolehnout, že vás nebude neškrtit ani po tříchodovém obědě. Kontrastní proužek navíc opticky zúží boky. Zkombinujte je s balerínkami a elegantním topem pro formálnější look, nebo natáhněte mikinu, nazujte kecky a užijte si uvolněný městský styl.

Kalhoty pochází z nepálského rodinného krejčovství. Máte tak jistotu, že jde o opravdový originál, a navíc, že podporujete živobytí těchto chudých lidí.
Kalhoty jsou vyrobeny z pružné 100% bavlny a zdobené ručním potiskem.

PRÁT VE STUDENÉ VODĚ, IDEÁLNĚ RUČNĚ, BEZ POUŽITÍ AVIVÁŽE A BĚLIDEL - ruční barvení kalhot.
Standard
šířka v pase 70-85cm, délka nohavic 70cm
Prodloužené
šířka v pase 70-85cm, délka nohavic 75cm
Rozšířené
šířka v pase 75-90cm, délka nohavic 70cm
Prodloužené a rozšířené
šířka v pase 75-90cm, délka nohavic 75cm


Každý kus je originál více

Limitovaná kolekce

Pomáháte dětem více

Máme dětský domov v Nepálu

Ruční práce více

Móda s příběhem
Lichotíte nám
f

Pět let, dvě těhotenství, nespočet praní a ještě víc odsloužených dní. Dokonce i polití savem kalhoty přežily. Milé Thao, mooooc vám děkuji za úžasná společná léta :)


Hanka, Svitavy, Dětřichov
f

Přišla mi ledvinka! Hodnocení: Komunikace 100%. Doprava a čekání 100%. Zboží samotné 100%. Závěr: Včera byla zatěžová zkouška a zážitek pro mne naprosto luxusní :) důležité po ruce, přitom mě nikde nic neotravuje, nepřekáží a netahá. DĚKUJIIII.


Dáda, Liberec
f

Dnes mi dorazily troje kalhoty a kabelka. Musím pochválit kvalitu látky a šití, jsem


Jiřinka, Facebook