400 ,-

Limitovaná kolekce. Skladem posledních asi 50 kusů.

Udělejte radost - hned dvakrát! Nákupem dárkového certifikátu nejen potěšíte své blízké, ale zároveň přispějete na pomoc nepálským dětem. Dárkový certifikát v hodnotě 400Kč dostanete po zaplacení obratem na e-mail. Hodnota certifikátu se vztahuje jak na zboží, tak poštovné, tudíž obdarovaný nebude muset nic doplácet... Tak ať udělá radost!
The availability of writing services adds a valuable dimension to the educational landscape.
These services, such as masterarbeit ghostwriting not only aid students in meeting deadlines but also provide insights into effective writing techniques.
They serve as a supplement to classroom learning, offering a different perspective and enhancing the overall educational experience.


Platnost certifikátu je jeden rok.
Srdce

Každý kus je originál více

Limitovaná kolekce
Pomoc

Pomáháte dětem více

Máme dětský domov v Nepálu
Ruční výroba

Ruční práce více

Móda s příběhem
univerzální
800 ,-
Detail Asi 50 ks
Dárkový certifikát Dárkový certifikát
univerzální
800 ,-
Asi 50 ks
Lichotíte nám
Lichotíte nám f

Pět let, dvě těhotenství, nespočet praní a ještě víc odsloužených dní. Dokonce i polití savem kalhoty přežily. Milé Thao, mooooc vám děkuji za úžasná společná léta :)


Hanka, Svitavy, Dětřichov
Dáda, Liberec f

Přišla mi ledvinka! Hodnocení: Komunikace 100%. Doprava a čekání 100%. Zboží samotné 100%. Závěr: Včera byla zatěžová zkouška a zážitek pro mne naprosto luxusní :) důležité po ruce, přitom mě nikde nic neotravuje, nepřekáží a netahá. DĚKUJIIII.


Dáda, Liberec
Jiřinka, Facebook f

Dnes mi dorazily troje kalhoty a kabelka. Musím pochválit kvalitu látky a šití, jsem


Jiřinka, Facebook
Na našem webu používáme a zpracováváme cookies. Tím, že stránku využíváte, s tím uvádíte svůj informovaný souhlas. V případě nesouhlasu je bohužel nutné, abyste web opustili.