Gumička do vlasů Květ s perlou + Dopis od Myshi – tyrkysovo-modrá Gumička do vlasů Květ s perlou + Dopis od Myshi – tyrkysovo-modrá
Gumička do vlasů Květ s perlou + Dopis od Myshi – tyrkysovo-modrá
Toto zboží je bohužel již vyprodáno :(.
• Dopis psaný rukou přímo od Michaela Gautam: Každý je jiný a v každém Mysha sdělí jedno tajemství, které zatím veřejně neřekla (nebo si to aspoň nepamatuje :))
• Plstěná ozdoba do vlasů z totálních začátků Thaa
• Naprostý originál: Plstěné šperky jsme našli náhodou. Jsou roky staré, jsou to první vzorky, které byly vyrobeny s nápadem prodávat je a ze zisku pomoct nepálským dětem.
• Ze zisku přispíváte na založení nové nadace, která bude moci pomáhat nejen v Nepálu, ale i nemocným dětem v Česku, seniorům, přispívat na ekologické projekty apod.
• Děkujeme, že jste se mnou! Mám Vás ráda a díky, Michaela Gautam
Materiál: filc, elastan, polyester, papír
Srdce

Každý kus je originál více

Limitovaná kolekce
Pomoc

Pomáháte dětem více

Máme dětský domov v Nepálu
Ruční výroba

Ruční práce více

Móda s příběhem
Lichotíte nám
Lichotíte nám f

Pět let, dvě těhotenství, nespočet praní a ještě víc odsloužených dní. Dokonce i polití savem kalhoty přežily. Milé Thao, mooooc vám děkuji za úžasná společná léta :)


Hanka, Svitavy, Dětřichov
Dáda, Liberec f

Přišla mi ledvinka! Hodnocení: Komunikace 100%. Doprava a čekání 100%. Zboží samotné 100%. Závěr: Včera byla zatěžová zkouška a zážitek pro mne naprosto luxusní :) důležité po ruce, přitom mě nikde nic neotravuje, nepřekáží a netahá. DĚKUJIIII.


Dáda, Liberec
Jiřinka, Facebook f

Dnes mi dorazily troje kalhoty a kabelka. Musím pochválit kvalitu látky a šití, jsem


Jiřinka, Facebook
Na našem webu používáme a zpracováváme cookies. Tím, že stránku využíváte, s tím uvádíte svůj informovaný souhlas. V případě nesouhlasu je bohužel nutné, abyste web opustili.