Kabelka Lina – coffe s petrolejovou Kabelka Lina – coffe s petrolejovou Kabelka Lina – coffe s petrolejovou Kabelka Lina – coffe s petrolejovou
Kabelka Lina – coffe s petrolejovou
Toto zboží je bohužel již vyprodáno :(.
Ať už vyrazíte kamkoliv, "Lina" bude vždy vaší nejlepší kamarádkou :). Prostorná kabelka z pevné bavlny překvapí dostatkem místa pro všechny vaše věci a originálním tvarem. Rozměry kabelky jsou: výška 35 cm, šířka 40 cm. Délka poutka je 66 cm. Vnitřní kapsa je na zip, uvnitř kabelky je další malá zipová kapsa.

Kabelka byla vyrobena v tradiční nepálské dílně, kde máte zaručeno, že každý výrobek je originál. Koupí tak přispíváte na živobytí chudých nepálských lidí.
Kabelka je vyrobena z pevné 100% bavlny, která je ručně barvena a potištěna.

PRÁT VE STUDENÉ VODĚ, IDEÁLNĚ RUČNĚ, BEZ POUŽITÍ AVIVÁŽE A BĚLIDEL
Srdce

Každý kus je originál více

Limitovaná kolekce
Pomoc

Pomáháte dětem více

Máme dětský domov v Nepálu
Ruční výroba

Ruční práce více

Móda s příběhem
Lichotíte nám
Lichotíte nám f

Pět let, dvě těhotenství, nespočet praní a ještě víc odsloužených dní. Dokonce i polití savem kalhoty přežily. Milé Thao, mooooc vám děkuji za úžasná společná léta :)


Hanka, Svitavy, Dětřichov
Dáda, Liberec f

Přišla mi ledvinka! Hodnocení: Komunikace 100%. Doprava a čekání 100%. Zboží samotné 100%. Závěr: Včera byla zatěžová zkouška a zážitek pro mne naprosto luxusní :) důležité po ruce, přitom mě nikde nic neotravuje, nepřekáží a netahá. DĚKUJIIII.


Dáda, Liberec
Jiřinka, Facebook f

Dnes mi dorazily troje kalhoty a kabelka. Musím pochválit kvalitu látky a šití, jsem


Jiřinka, Facebook
Na našem webu používáme a zpracováváme cookies. Tím, že stránku využíváte, s tím uvádíte svůj informovaný souhlas. V případě nesouhlasu je bohužel nutné, abyste web opustili.