349 ,-
Dříve 699 ,-

Toto zboží je na objednávku (doba dodání: Na zakázku z Nepálu. Dodací lhůta je jeden až tři měsíce.).

Ať už se chcete sbalit do Nepálu, anebo sbalit toho fešáka odvedle, kabelka Thao vám vždycky přijde vhod ;) Kabelka z řady „Maxi“ je doopravdy prostorná; když na ten trek ne, tak pro víkend ve městě určitě!

Uvnitř má velkou kapsu, do které bez problému schováte laptop, kosmetickou taštičku i spodní prádlo... Uzavírá se na zip a pojistku tvoří ručně broušený bambusový knoflík. Na cennosti poslouží menší kapsa se zipem uvnitř. A na to, co je potřeba mít vždy po ruce, použijte přední menší kapsu, prakticky uzavíratelnou suchým zipem. Rozměry tašky jsou asi 41 x 30 cm. Délka poutka je 58 cm.

Kabelka je vyrobena z pevného materiálu, s kvalitně provedeným uchem v designu pleteného copu. Jedná se o 100 % bavlnu, která je ručně barvena a potištěna. Ruční zpracování je zárukou originality i kvality – máte jistotu, že každý kousek prošel poctivýma nepálskýma rukama...
Kabelka je vyrobena z pevné 100 % bavlny, která je ručně barvena a potištěna.
PRÁT VE STUDENÉ VODĚ, IDEÁLNĚ RUČNĚ, BEZ POUŽITÍ AVIVÁŽE A BĚLIDEL
Srdce

Každý kus je originál více

Limitovaná kolekce
Pomoc

Pomáháte dětem více

Máme dětský domov v Nepálu
Ruční výroba

Ruční práce více

Móda s příběhem
Lichotíte nám
Lichotíte nám f

Pět let, dvě těhotenství, nespočet praní a ještě víc odsloužených dní. Dokonce i polití savem kalhoty přežily. Milé Thao, mooooc vám děkuji za úžasná společná léta :)


Hanka, Svitavy, Dětřichov
Dáda, Liberec f

Přišla mi ledvinka! Hodnocení: Komunikace 100%. Doprava a čekání 100%. Zboží samotné 100%. Závěr: Včera byla zatěžová zkouška a zážitek pro mne naprosto luxusní :) důležité po ruce, přitom mě nikde nic neotravuje, nepřekáží a netahá. DĚKUJIIII.


Dáda, Liberec
Jiřinka, Facebook f

Dnes mi dorazily troje kalhoty a kabelka. Musím pochválit kvalitu látky a šití, jsem


Jiřinka, Facebook
Na našem webu používáme a zpracováváme cookies. Tím, že stránku využíváte, s tím uvádíte svůj informovaný souhlas. V případě nesouhlasu je bohužel nutné, abyste web opustili.