Kabelka Ornament – hnědá s výšivkou

Toto zboží je bohužel již vyprodáno :(.
Ať už se chcete sbalit do Nepálu, anebo sbalit toho fešáka odvedle, kabelka Thao vám vždycky přijde vhod ;) Tento umělecký kousek z řady „Ornament“ je provedený nejen tak, aby se líbil, ale hlavně aby byl praktický. Taška má ozdobné poutko v designu pleteného copu, které je zároveň nastavitelné. Přední kapsičku na cennosti elegantně ukrývá překlad z ručně potištěné látky.

Velká kapsa jištěná zipem, další dvě menší kapsičky na zip uvnitř a zezadu. Rozměry asi 36 x 27 cm. Délka poutka podle nastavení 80 - 102 cm. Kabelka je vyrobena z pevné 100% bavlny, která je ručně barvena a potištěna. Dvojice poutek je střižena přesně tak, aby padly pod rameno, takže se vám pohodlně ponese jak pár každodenních nezbytností, tak těžký nákup. Ruční zpracování je zárukou originality i kvality – máte jistotu, že každý kousek prošel poctivýma nepálskýma rukama...
Proč nakupovat u nás

Kdo jsme

Značka THAO spojuje obchod s kvalitní módou ruční výroby a neziskovou organizaci. Dáváme nepálským chudým dělníkům práci, a tím šanci na lepší život. Dětem zdarma poskytujeme vzdělání.

Garance spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni, peníze za vrácené zboží vám obratem vyplatíme zpět.


Garance spokojenosti
Obchodní podmínky
Volná místa
Ochrana osobních údajů

Móda s příběhem
Nákupem pomáháte
Každý kus je originál

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Sledujte nás na facebooku