Toto zboží je bohužel již vyprodáno :(.
Létající koberec, ferrari anebo tramvaj – je jedno, jakým dopravním prostředkem budete cestovat, v šatech z řady „Aladin“ si budete neustále připadat jako orientální princezna :) Originální střih šatů umožňuje je zároveň využít jako kalhoty!

Kalhoty s výrazně sníženým rozkrokem zaručují neuvěřitelné pohodlí a přitom působí elegantně. Jsou vyrobeny z jemné 100 % bavlny, kterou zdobí stylový potisk. Šaty/kalhoty pochází z nepálského rodinného krejčovství, které se specializuje na limitované kolekce. Máte tak jistotu, že jde o opravdový originál, a navíc, že podporujete živobytí těchto chudých lidí... Velikost univerzální (na konfekční velikost cca 34–44).
Kalhoty jsou vyrobeny z jemné 100 % bavlny.

PRÁT VE STUDENÉ VODĚ, IDEÁLNĚ RUČNĚ, BEZ POUŽITÍ AVIVÁŽE A BĚLIDEL - ruční barvení kalhot.

Každý kus je originál více

Limitovaná kolekce

Pomáháte dětem více

Máme dětský domov v Nepálu

Ruční práce více

Móda s příběhem
Lichotíte nám
f

Pět let, dvě těhotenství, nespočet praní a ještě víc odsloužených dní. Dokonce i polití savem kalhoty přežily. Milé Thao, mooooc vám děkuji za úžasná společná léta :)


Hanka, Svitavy, Dětřichov
f

Přišla mi ledvinka! Hodnocení: Komunikace 100%. Doprava a čekání 100%. Zboží samotné 100%. Závěr: Včera byla zatěžová zkouška a zážitek pro mne naprosto luxusní :) důležité po ruce, přitom mě nikde nic neotravuje, nepřekáží a netahá. DĚKUJIIII.


Dáda, Liberec
f

Dnes mi dorazily troje kalhoty a kabelka. Musím pochválit kvalitu látky a šití, jsem


Jiřinka, Facebook