Chcete s námi pracovat? Pište na prace@thao.cz - těšíme se :)

PHP Nette programátor

E-shop s módou THAO.cz překotně roste a my hledáme do týmu posily. Nabízíme vlastní kolekce z Nepálu a Indie a ze zisku přispíváme na pomoc nepálským dětem. Jsme na dobré cestě k tomu stát se jedním z největších e-shopů s módou v ČR, působíme také na Slovensku a aktuálně expandujeme do Německa a Anglie. Probíhají přípravy na vstup na americký trh.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci s možností nekonečného růstu :) ve stabilní firmě, která žije a roste z vydělaných peněz (zcela nezávisle na investorech ;)). Jste-li schopný, spolehlivý, hledáte smysluplnou a zajímavou práci a láká Vás být součástí „boomu“ – tak to hledáme právě Vás!

Požadujeme:
  • skvělou znalost OOP PHP a Nette
  • MySQL (Leanmapper), Composer, Git
  • čistý a znovupožitelný kód
  • zkušenost s větší zátěží (performance)

Nabízíme:
  • Stabilní a dlouhodobou práci na ŽL
  • Flexibilitu, možnost práce z domova
  • Nadstandardní finanční ohodnocení s možností růstu
  • Dobrý pocit z podílu na pomoci dětem v Nepálu
  • Možnost být součástí skvělého týmu, ve kterém je sranda (teda jestli se nám v kancelářích v Praze budete ukazovat :))

V případě zájmu nám prosím pošlete ukázku vašeho kódu a seznam online projektů, na kterých jste pracovali. Těšíme se!

Dlouhodobá brigáda např. pro studenty VŠ: Výpomoc ve skladu

Jsme e-shop s nepálskou a indickou módou THAO, který ze zisku přispívá na pomoc dětem. Hledáme posily do skladu - jde o dlouhodobou a stabilní práci, vhodnou zejména pro muže, ale zvládne i fyzicky odolnější žena :)

Vaším úkolem bude:
  • Kompletace a balení objednávek
  • Práce s počítačem (pro zvládnutí našeho adminu stačí běžná uživatelská znalost)
  • Komunikace a spolupráce s vedením skladu

Požadujeme:
  • Pečlivost, loajalitu, spolehlivost, pracovitost
  • Selský rozum a efektivitu
  • Uživatelskou znalost práce na PC (internet, MS Office apod.)
  • Možnost dlouhodobé práce alespoň 20 hodin týdně

Nabízíme:
  • Stabilní a dlouhodobou brigádu s možností dalšího pracovního postupu
  • Nadstandardní finanční ohodnocení závislé na Vašem výkonu, 90-140 Kč/hod.
  • Možnost být součástí skvělého týmu, ve kterém je sranda :)

Nezapomeňte zmínit Vaše časové možnosti a představy (kolik hod. týdně Vám práce vyhovuje, zda máte stabilní rozvrh ve škole nebo na čem dalším Vaše časové možnosti závisí).