Chcete s námi pracovat? Pište na prace@thao.cz - těšíme se :)

PHP Nette programátor

E-shop s módou THAO.cz překotně roste a my hledáme do týmu posily. Nabízíme vlastní kolekce z Nepálu a Indie a ze zisku přispíváme na pomoc nepálským dětem. Jsme na dobré cestě k tomu stát se jedním z největších e-shopů s módou v ČR, působíme také na Slovensku a aktuálně expandujeme do Německa a Anglie. Probíhají přípravy na vstup na americký trh.

Nabízíme dlouhodobou spolupráci s možností nekonečného růstu :) ve stabilní firmě, která žije a roste z vydělaných peněz (zcela nezávisle na investorech ;)). Jste-li schopný, spolehlivý, hledáte smysluplnou a zajímavou práci a láká Vás být součástí „boomu“ – tak to hledáme právě Vás!

Požadujeme:
  • skvělou znalost OOP PHP a Nette
  • MySQL (Leanmapper), Composer, Git
  • čistý a znovupožitelný kód
  • zkušenost s větší zátěží (performance)

Nabízíme:
  • Stabilní a dlouhodobou práci na ŽL
  • Flexibilitu, možnost práce z domova
  • Nadstandardní finanční ohodnocení s možností růstu
  • Dobrý pocit z podílu na pomoci dětem v Nepálu
  • Možnost být součástí skvělého týmu, ve kterém je sranda (teda jestli se nám v kancelářích v Praze budete ukazovat :))

V případě zájmu nám prosím pošlete ukázku vašeho kódu a seznam online projektů, na kterých jste pracovali. Těšíme se!

Dlouhodobá brigáda např. pro studenty VŠ: Výpomoc ve skladu

Jsme e-shop s nepálskou a indickou módou THAO, který ze zisku přispívá na pomoc dětem. Hledáme posily do skladu - jde o dlouhodobou a stabilní práci, vhodnou zejména pro muže, ale zvládne i fyzicky odolnější žena :)

Vaším úkolem bude:
  • Kompletace a balení objednávek
  • Práce s počítačem (pro zvládnutí našeho adminu stačí běžná uživatelská znalost)
  • Komunikace a spolupráce s vedením skladu

Požadujeme:
  • Pečlivost, loajalitu, spolehlivost, pracovitost
  • Selský rozum a efektivitu
  • Uživatelskou znalost práce na PC (internet, MS Office apod.)
  • Možnost dlouhodobé práce alespoň 20 hodin týdně

Nabízíme:
  • Stabilní a dlouhodobou brigádu s možností dalšího pracovního postupu
  • Nadstandardní finanční ohodnocení závislé na Vašem výkonu, 90-140 Kč/hod.
  • Možnost být součástí skvělého týmu, ve kterém je sranda :)

Nezapomeňte zmínit Vaše časové možnosti a představy (kolik hod. týdně Vám práce vyhovuje, zda máte stabilní rozvrh ve škole nebo na čem dalším Vaše časové možnosti závisí).

Kdo jsme

Značka THAO spojuje obchod s kvalitní módou ruční výroby a neziskovou organizaci. Dáváme nepálským chudým dělníkům práci, a tím šanci na lepší život. Dětem zdarma poskytujeme vzdělání.

Garance spokojenosti

Pokud nebudete spokojeni, peníze za vrácené zboží vám obratem vyplatíme zpět.

Obchodní podmínky
Volná místa

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Sledujte nás na facebooku